Szeroki zakres proponowanych przez naszą firmę działań związanych z rozwijaniem działalności eksportowej pozwala na płynne przejście etapu rozwoju eksportu do momentu stworzenia własnego działu handlu zagranicznego w obrębie firmy.

Jesteśmy przede wszystkim nastawieni na aktywne pozyskiwanie nowych klientów dla Państwa przedsiębiorstwa, w dalszym etapie również wspomagamy bieżącą obsługę handlową tych klientów. Proponujemy także stałą usługę wsparcia działań handlowych na rynkach zagranicznych skierowaną do przedsiębiorstw, które nie planują rozbudowy własnego działu obsługi rynku zagranicznego.

 

Oferta działań w ramach wsparcia eksportu:

  • Reprezentacja firmy na rynku zagranicznym/ Zdalny Handlowiec: całkowite lub częściowe przejęcie obsługi klienta zagranicznego (przekazywanie zapytań klientów, przygotowywanie ofert handlowych, cenników, udzielanie wyczerpujących informacji na temat oferty, tłumaczenie korespondencji handlowej, wsparcie podczas negocjacji handlowych i ustalaniu warunków współpracy)

  • Handlowiec na zastępstwo: usługa polega na przejęciu pracy handlowca (przyjmowanie przekierowanych rozmów telefonicznych i maili od klienta zagranicznego, udzielanie odpowiedzi na pytania klientów po konsultacji z wyznaczoną osobą w firmie Zleceniodawcy). Usługa kierowana jest do firm, które okresowo potrzebują wsparcia handlowego działu eksportu (pracownik jest na urlopie wypoczynkowym, macierzyńskim, bądź w okresie wzmożonej intensywności pracy) lub do mniejszych przedsiębiorstw, które nie planują rozbudowy działu obsługi klienta zagranicznego.

  • Telemarketing: usługa polega na poszukiwaniu i nawiązywaniu relacji handlowych poprzez telefoniczny kontakt z klientem.

  • Mailing jednorazowy: stworzenie bazy 100, 200 lub więcej odbiorców (w zależności od branży) i wysyłka prezentacji firmy czy produktu (format pdf, power point) do wyselekcjonowanych kontrahentów.

  • Mailing periodyczny: wysyłanie maili z przygotowaną odpowiednio treścią do wyselekcjonowanych uprzednio odbiorców; częstotliwość wysyłki ustalona w zależności od charakteru produktu, oferty firmy i potrzeb (związana z możliwością promowania wybranego produktu, wyprzedaży asortymentu, itd.)

  • Tłumaczenia: strony internetowej, ulotek, folderów, katalogów, cenników, dokumentów i innych materiałów reklamowych firmy

  • Asystentka/tłumacz na wyjazd/spotkanie biznesowe: proponujemy usługę asystowania podczas delegacji zagranicznych i tłumaczenia wszelkich spotkań B2B.